Як вибрати подушку

Головне:
Не всі подушки однакові.
Майже третину нашого життя ми проводимо уві сні.
Правильний вибір подушки дуже важливий у тому, як ми проведемо цю частину життя.

У цьому короткому огляді ми намагатимемося допомогти Вам у цьому виборі.
Основні розміри подушок:

40х60см (для дітей та дорослих)
50х70см
70х70 (68х68)см

Основні наповнювачі подушок:

- натуральні - це перш за все пух, перо та їх суміш.
Представлена ​​в нашому магазині торгова марка Біллербек у виробництві подушок використовує тільки свіжу пухо-пір'яну суміш, що пройшла спеціальну обробку для виключення будь-яких забруднень або мікроорганізмів, які могли б викликати алергічні реакції. Також застосовуються як наповнювачі спеціально підготовлена ​​шерсть (подушка "Лотос" тм "Біллербек"), волокна шовку, лушпиння гречки і тп. Особливу позицію займають подушки зі спіненого натурального латексу. Вони представлені в ексклюзивному сегменті продукції "Біллербек". Ці подушки мають надзвичайну м'якість і приємну пружність, гігієнічні і довговічні. Але ціна цих подушок досить висока. Однією з причин високої вартості є те, що латекс добувають дуже далеко від наших країв, а перевезення його можливе тільки в спеціальних ємностях за певної температури, що не дозволяє вулканізуватися латексу. Тому 100% продукції перевозиться з країн Південно-Східної Азії та Південної Америки вже у готовому вигляді, а це сильно їх дорожчає.
- синтетичні – це поліефірні волокна, силіконізовані та скручені в кульки.
Як правило, їх використовують для виготовлення спеціальних і гіпоалергенних (не викликають алергію) подушок. - віскоеластанні – для космічної програми США NASA розробило високотехнологічний матеріал – Memory Foam (піна з пам'яттю). Завдяки унікальній здатності поглинати енергію тиску, подушки Memory Foam дозволяють повторювати контури частини тіла в місцях, що стикаються з нею, підтримуючи голову в найбільш природному положенні, усуваючи напругу шийних м'язів. Однак комусь вони можуть здатися надмірно жорсткими, крім того, таку подушку не можна за звичкою "збити".
Ніщо не може зрівнятися з гарною подушкою. Пухова подушка, як жодна інша, м'яко підтримує уві сні Вашу голову і шию. Проте пухова подушка подушці різна. Лягаючи в ліжко і торкаючись головою подушки, Ви вигукнете: "Ах!" А вся справа в неправильно підібраній подушці.
І ось у чому секрет...

Коротко про пухо-пір'яну суміш для наповнення подушок:
використовуються такі співвідношення пух/перо у відсотках:
90/10 (умовно 100% пуху)
70/30
50/50
30/70
10/90
Від кількісного та якісного складу наповнювача залежить і пружність подушки. Чим вища якість пухової суміші, тим вища пружність і м'якість подушки. Велику роль відіграє і кількість наповнювача в подушці: вона може бути пишною чи плоскою. Мета ідеальної подушки забезпечувати комфортну підтримку голови під час сну, одночасно знімаючи напругу м'язів шиї.
Кожна людина має своє улюблене становище тіла під час сну: на животі, на боці, на спині. Також є дані природою анатомічні особливості людини (ширина плечей, сутулість, вага тощо). Отже, якщо Ви віддаєте перевагу спати на ЖИВОТІ - Вам краще вибрати дуже м'яку, не дуже пружну, плоску подушку, щоб, як у кажуть " не вивертала шию ", тобто  забезпечувала горизонтальне положення шийного відділу хребта (голова ж і так повернена!), Що дозволить дійсно розслабити м'язи шиї. Однозначно Вам не підійде подушка у складі якої 15 і менше % пуху. Рекомендуємо подушки "Венеція", "Каріна" (тм Біллербек).
Якщо на СПІНІ - Вам потрібна подушка середньої пружності та "набитості", в міру м'яка. Вам підійдуть подушки як вищезгадані, так і ті, що містять до 30% пуху. Хороший міцний сон може забезпечити 3-х камерна подушка "Лідія" (зовнішні шари подушки - 90% пух, внутрішнє ядро ​​- 10% перо-пухова суміш).
Якщо на БОЦІ - Вам забезпечить здоровий і міцний сон пишні, пружні, досить набиті подушки.
Важливе значення при цьому відіграє і ширина Ваших плечей. Іноді дуже зручна складена подвійна подушка розміром 70х70 см.
До речі, подушки великого розміру 70х70 зручніші для любителів почитати у ліжку.
Синтетичні подушки (подушки з синтетичним наповнювачем) мають кілька
особливостями: гіпоалергенність (якщо використовуються волокна призначені для постільних речей),
можливість прання виробу, таку подушку можна зробити більш плоскою або пишною, додаючи/зменшуючи кількість наповнювача (подушки на "блискавці" типу "Лілія" та "Лейла" тм "Біллербек"). Вартість таких подушок, як правило,
менше, ніж пухових. Можна рекомендувати їх людям, які мають алергію на натуральні наповнювачі.
Також за рахунок їх високої пружності вони можуть бути комфортні для людей, які сплять переважно на боці.
Нестача - не дуже тривалий термін служби.
Якщо у Вас є проблеми в шийному відділі хребта і лікар рекомендує ортопедичну подушку, ми Вам можемо запропонувати подушки тм "Біллербек" - "Комфорт" та "Лана".
І ще пару порад при виборі подушки:
ЦІНА - не шукайте найдешевшої, адже Ви купуєте для себе улюбленої/-ого. Добре подумайте при виборі – адже Ви купуєте не футбольний м'яч, а предмет гігієни.

ЗМІНЯТИ подушки бажано хоча б раз на 5 років.